Image Image Image 01 Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

20 Años de Trayectoria
1992 - 2012

Scroll to Top

To Top

Modele lokalesh

B Tek Drejtoria policise Jepet me qira Super ambjent. ambjenti ka nje siperfaqe prej 80 m2 dhe ndodhet ne nje qender te mirefillt te orientuar vetem per Zyra Biznesi, Klinika dhe hapsira komerciale. i gjithe ambjenti ka nje arredim me Modern Parket, sistem qendror aspirimi dhe kondicionimi si DH… B Tek Rezidenca inter co-Sat, ne rrugen myslym shyri, Prane albtelekom Jepet me qira Super Apartament 2 + 1 i pamobiluar, i Sapo perfunduar per Zyra. Apartamenti ndodhet ne Kati e 6-te dhe ka siperfaqe 95 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne hapsire ndenje me ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete… B ne fillim te rruges se Kavajes Jepet me qira Ambient par Zyra me siperfaqe 80 m2, me cimim 500 euro. Ambienti ndodhet ne Katin e Dyte te pallati ekzistues dhe shume Prane qendres, GJE qe e ben shume funksionnel per shkak te vendodhjes. meqese ambienti dhe me pare ka funksionur si zyre eshte i mobilu….

B Tek Rezidenca inter co-Sat, ne rrugen myslym shyri, Prane albtelekom Jepet me qira zyre 20M ² ne nje ambjent komercial te projektuar per Zyra dhe sherbime te ndryshme. Zyra ndodhet ne Katin e 2-re. Zyra dhe objekti ku ndodhet Kane punime Mjaft cilesore si rralle ndertime te Tjera ne Tirane. rezide… B Jepet me Qera AMB 1 + 1 (76 m2) afer fshn-se (STC. i trenit) pallat Super i ri (2017) ashensor | cilesor de Parket | zone qe ofron Parkim | planimetri e rregullt | PERFEKT ndricim | izolim Akustik/dritare Dopio xham-fr | le termoizolim | hidroizolim | xhami fasada/ballkon | cilesor tualet | instalimet t… Continuer la lecture (shqip) Tashme jemi Edhe ne Kosove! B Jepet me qira Ambient Biznesi me sipërfaqe 25 m ² te Komuna e parisit, në rrugën derviche Bej Mitrovica. Ambienti ndodhet buzë rruge në një zonë të mirë populluar, i përshtatshëm për Aktivitete të ndryshme Biznesi. në gjëndje shumë të mirë, je restauruar. për infromacion më të de… Euro Bicaku, Dyer dritare Bicaku, Mobileri Bicaku, Euro Bicaku B Jepet me Qera Ambient Biznesi (zyre ose dyqan) me siperfaqe 45 m2, ne Katin e 2 te pallatit.

ndodhet ne 1 qender tregtare me fasade xhami Duke Ju dhene mundesi reklamimi. l`espace ouvert ambiant. cmimi: 400 euro-NUK perfshihet Tatim ne burim. … ACP u themelua në vitin 2013 si një nga projektet më ambicioze me qëllim krijimin e portalit të parë të ndërtimit… me shume B ne Bllok, ne nje pallat te mireadministruar Jepet nje ambjent 280 m2 me qira per Zyra. Apartamenti organizohet nje ambjent recepsioni, kuzhine te vecuar per stafin, 2 ambjente gjigande OpenSpace me Dalje ne ballkon e CILA te ofron superpamje nga Zona e bllokut, 4 dhoma te cilat Jane shume te pershta… Adresa: RR. e Durresit, Prane bllokut te Ambasadave, Tirane Eurobicaku firme prestigjoze ne prodhimin e dyerve te mojeshme, mobiljeve, kuzhinave, kanatave dhe elementeve te tjere Shen. Prodhimet e BICAKU Tashme Jane konsoliduar ne tregun Shqipetar. Pervoje, ndershmeri ndaje jush dhe cilesi, Kaq ka mjaftuar perte fituar emrin si prodhuesi me i mire ne vend. Vazhdojme te jene Prane jush moi IDE krijuese dhe me cilesine maksimale.

B Bllok, Jepet me qira Centre d`affaires par Zyra dhe biznese me siperfaqe te ndryshme par €11 m2. Kati i pare eshte 1025m2 Open Space Kati i 2 eshte 317m2 Open Space Kati i 3-11 Ka 2 ambjente ku Njeri ambjent eshte 67m2 dhe ambjenti tjeter 143m2. Mund te Jepet me qira i gjithe Centre d`affaires. ne Ket… B Ambjenti është i pozicionuar në zonën e rruges se Durresit, Prane Hotel Colosseo informacion MBI ambjentin: • Kati 0 përdhes • sipërfaqja e ambjentit: 90 m2 • dokumentacioni: me hipotekë.